Trebuie să ne schimbăm, e nevoie să ne întărim în credință
Noi, cei bătrâni, suntem vinovați, că nu ne-am îndrumat copiii pe calea cea dreaptă. Noi, bătrânii, se cuvine să o luăm de la început, să pornim de la noi înșine, nu să-i îndreptăm din...
oradereligie.net - Cereți și vi se va da! Căutați și veți afla! Bateți și vi se va deschide!
Noi, cei bătrâni, suntem vinovați, că nu ne-am îndrumat copiii pe calea cea dreaptă. Noi, bătrânii, se cuvine să o luăm de la început, să pornim de la noi înșine, nu să-i îndreptăm din...