Trebuie să ne schimbăm duhovnicește
Trebuie să ne venim în fire și să vedem că omul nu are nimic pe pământ. Totul e deșertăciune și chin! Orice am avea, orice am fi și am lucra, totul este trecător și...
oradereligie.net - Cereți și vi se va da! Căutați și veți afla! Bateți și vi se va deschide!
Trebuie să ne venim în fire și să vedem că omul nu are nimic pe pământ. Totul e deșertăciune și chin! Orice am avea, orice am fi și am lucra, totul este trecător și...