Din nefericire pentru noi, raiul şi iadul nu depind de Dumnezeu
Nu, fraţilor, din nefericire pentru noi, raiul şi iadul nu depind de Dumnezeu. Dacă ar depinde de Dumnezeu, n-am avea de ce să ne temem. N-avem de ce să ne temem de Iubire. Dar...
oradereligie.net - Cereți și vi se va da! Căutați și veți afla! Bateți și vi se va deschide!
Nu, fraţilor, din nefericire pentru noi, raiul şi iadul nu depind de Dumnezeu. Dacă ar depinde de Dumnezeu, n-am avea de ce să ne temem. N-avem de ce să ne temem de Iubire. Dar...