Mulți dintre noi am ajuns dependenți de răutate
În principiu, am o părere bună despre tot ce este pozitiv pentru că faptele, cuvintele, gândurile pozitive ne fac viața pozitivă. Atât pe cea lăuntrică cât și pe cea din jurul nostru. Răutatea care...
oradereligie.net - Cereți și vi se va da! Căutați și veți afla! Bateți și vi se va deschide!
În principiu, am o părere bună despre tot ce este pozitiv pentru că faptele, cuvintele, gândurile pozitive ne fac viața pozitivă. Atât pe cea lăuntrică cât și pe cea din jurul nostru. Răutatea care...