Avem o plăcere bolnavă în a condamna, a urî, a critica, a arăta cu degetul, a ne justifica
Nu contează ce ai pierdut în viață, ci ce ţi-a rămas. Multumește lui Dumnezeu, bucură-te și mergi mai departe! Dacă ai căzut de pe cal și nu te-ai ridicat atunci, să nu rămâi la...