Păi, n-au mai fost homosexuali până acum? Au fost dintotdeauna, dar acuma parcă s-au înmulțit
De ce acuma, de când s-a liberalizat atât de mult răul, se pune așa de acut problema homosexualilor? Păi n-au mai fost homosexuali până acum? Au fost dintotdeauna, dar acuma parcă s-au înmulțit. Dar...