Cum răspundem unui necredincios care ne cere o dovadă tangibilă a existenţei lui Dumnezeu?
Da, măi oameni buni, voi râdeţi?! Păi măi, oameni buni, luaţi-o logic! Ce spun ăştea? Că Dumnezeu nu există că nu Se vede! Corect? Da ce electricitatea se vede? Nu se vede nici curentul...